marcinbilski

Cześć. Miło, że tu jesteś!

Pozwólcie, że się przedstawię. Jestem Marcin i mam szczęście, którym poszczycić może się niewielu – moja praca jest jednocześnie moją wielką pasją. Jestem kimś, kogo przepełnia pasja. Ta pasja to fotografia ludzi, uwiecznianie ich w najważniejszych momentach życia. Śluby, chrzty, poprawiny, sesje zdjęciowe par i rodzin. Zdjęcia ślubne, plenerowe i domowe - słowem wszystko to, co zapamiętujemy do końca naszych dni. Wiem, że za kilka lat zdjęcia pokazujące Waszą codzienność staną się bardzo ważne - będą przypominać te cudowne wspólne chwile. 

Fotografia jest dla mnie sztuką obserwacji. To umiejętność znalezienia czegoś interesującego w zwykłym miejscu. Odkryłem, że nie jest zbyt istotne co widać – istotne jest to, co potrafisz z tym zrobić. W moich fotografiach staram się ukazać to, co kieruje człowiekiem i sprawia, że jesteśmy szczęśliwi - uczucia. Prawdziwe. Pozytywne. Te żywe. 

Myślę, że w moim zawodzie o pracy fotografa najlepiej świadczą jej wymierne rezultaty – dlatego zamiast wystawiać samemu sobie laurkę zachęcam Was do zapoznania się z moim portfolio. Wykonując zdjęcia do reportażu szukam wyjątkowych emocji, szczerych uśmiechów, prawdziwych łez wzruszenia, niewymuszonych gestów. Jak ognia unikam reżyserowania, pozowania, ustawiania. Stawiam na naturalność, spontaniczność, autentyczność i takie też są moje zdjęcia.
Podczas mojej pracy jestem z Wami i dla Was, jednak staram się bardziej występować w roli niewidzialnego gościa, tak aby móc uchwycić niepowtarzalne chwile nie pesząc gości swoją obecnością.

Prywatnie jestem tatą wspaniałego chłopca - Kacpra. Kiedy nie fotografuję, poświęcam się synkowi i rodzinie. Lubię również jeździć na rowerze, ale to fotografia gra pierwsze skrzypce.

Jeśli chcesz poznać mnie i moją ofertę - zachęcam do kontaktu.